Okrem dokumentov sa v aute nachádzali klenoty a iné luxusné predmety za státisíce eur. Nechýbali drahé obleky, vrecko s diamantmi, perly a luxusná obuv. Podľa portálu aktuality.sk ide o predmety v hodnote vysoko prevyšujúce finančné možnosti bežných podnikateľov.
Dokumenty a cennosti, ktoré sa v aute nachádzali, boli P. Tóthovi zverené, aby ich ukryl. On ich namiesto toho aj s automobilom odovzdal policajtom. Nachádzal sa tam aj telefón M. Kočnera, z ktorého bola získaná jeho komunikácia cez aplikáciu Threema s politikmi, podnikateľmi a sudcami.
Technopol a iné
Najväčší zväzok dokumentov sa týkal kauzy Technopol, na ktorej pracoval aj zavraždený novinár Ján Kuciak. Obsahoval zmluvy, pôžičky, výsluchy a odvolania, ktoré sa týkali samotného M. Kočnera, ale aj Denisy Pávkovej, Jozefa Dučáka, Petra Horvátha a Andreja Šabíka.
Kauza Technopol sa začala v roku 2015. Štatutárka firmy Technopol Servis D. Pávková odcudzila balík akcií firmy a chcela sa dostať aj k ďalšiemu majetku spoločnosti. Vzápätí skončil u ľudí s väzbami na M. Kočnera.
Polícia má k dispozícii aj dokumenty ku kauze Maják nádeje, v ktorej figuruje aj Pavol Rusko. V roku 2015 sa stal šéfom tohto občianskeho združenia, ktoré sa stará o ženy a deti v núdzi. Po jeho nástupe začali z neho „odtekať“ na účet eseročky Maggie peniaze. Okrem toho táto nadácia uznala aj dlh v hodnote 600-tisíc eur, majiteľom pohľadávok boli pritom firmy s priamymi väzbami na M. Kočnera.
Ďalšie dokumenty sa týkajú aj káuz okolo bytového komplexu Five Star Residence či k spoločnosti Midas Investments. Nechýbali ani zmenky spoločnosti Penta Funding. Čerešničkou na torte boli aj podpisové hárky k založeniu politickej strany Cieľ. M. Kočner ju zakladal s P. Tóthom. Zbierať podpisy pomáhala aj Alena Zsuzsová, ktorá sedí v prípade vraždy novinára J. Kuciaka na lavici obžalovaných.